Адміністрація і профсоюзи ПАТ «Укртрансгаз» підписали Колективний Договір на 2013-2015 роки Опубліковано 11.04.2013

11 квітня поточного року, в м. Києві, в приміщенні апарату управління ПАТ «Укртрансгаз» пройшла галузева конференція працівників компанії, на якій був прийнятий колективний договір на 2013-2015 роки.

У роботі конференції взяли участь більше 90 делегатів серед них керівництво ПАТ «Укртрансгаз», профспілкові лідери, представники трудових колективів структурних підрозділів і філій компанії.

Також були присутні представники НАК «Нафтогаз України», Центральної ради голів профспілкових комітетів працівників нафтогазової промисловості.

Відкрив галузеву конференцію Голова Правління ПАТ «Укртрансгаз» Сергій Вінокуров, в своєму виступі він відзначив, що колектив Компанії, як і в попередні роки, з честю виконав всі непрості завдання, які стояли перед компанією.

«Мені хочеться сподіватися, що, яка б не була зовнішня кон’юнктура в нинішньому році, колектив Укртрансгазу, як і в минулі роки, з честю виконає всі покладені на нього виробничі завдання» – сказав Сергій Вінокуров, пообіцявши і далі поступово покращувати соціальні гарантії для співробітників компанії.

В процесі обговорення проекту колективного договору на 2013 – 2015 роки, Голова ради голів профспілкових організацій ПАТ«Укртрансгаз» Богдан Бабій, від імені делегатів конференції висловив подяку адміністрації компанії, в особі Сергія Вінокурова, за виконання попереднього колективного договору 2010-2012 років.

Довідка

Публічне акціонерне товариство «Укртрансгаз» – провідна компанія з транспортування та зберігання природного газу на території України, 100% акцій якої належить державі. Основною складовою газотранспортної системи України є мережа магістральних газопроводів і газопроводів-відводів, яка представляє собою єдиний технологічний комплекс, працюючий в безперервному режимі. Загальна довжина газопроводів (без урахування нових об’єктів), які експлуатуються компанією, складає 38,7 тис. км, в тому числі магістральних газопроводів – 22,2 тис. км і газопроводів-відводів – 14,9 тис. км. Кількість газорозподільчих станцій (ГРС) складає 1445.

ПАТ «Укртрансгаз» щорічно поставляє споживачам України біля 50-60 млрд. куб. м природного газу. Разом з тим, технічні можливості компанії дозволяють транспортувати в Європу 140 млрд. куб. м газу.

fix